ATRAKCJE

Ogród

Po mniej lub bardziej intensywnie spędzonym dniu można co nieco odetchnąć w zaciszu naszego ogrodu. Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw z chuśtawkami oraz domkiem na drzewie, a w upalne dni do dyspozycji mają basenik, w którym mogą się trochę ochłodzić. Duża przestrzeń, bliskość przyrody oraz zwierząt sprawią, że będzie to dla nich prawdziwa frajda. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy ruszt, na którym w każdej chwili można upiec to, na co tylko mamy ochotę.

Łowisko

Na terenie ośrodka znajdują się dwa stawy hodowlane. Systematycznie zarybiane, stanowią nie lada atrakcję zarówno dla zapalonych wędkarzy jak i dla laików, którzy chcieliby spróbować swoich sił w łowieniu.

Przejażdżki konne

Dla entuzjastów wczasów w siodle, organizujemy przejażdżki konne. Może to okazać się prawdziwą przygodą dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji tego spróbować.

Narty

Gospodarstwo położone jest 3km od dolnośląskiej stolicy nart - Karpacza. Miasto oferuje szereg stoków narciarskich: tak dla zaawansowanych, jak i dla tych, którzy na nartach stawiają pierwsze kroki. Położenie gospodarstwa w pobliżu trasy Jelenia Góra - Karpacz, gwarantuje dogodny dojazd do centrum, skąd w prosty sposób dostaniemy się pod wybrany stok narciarski.

Wycieczki rowerowe

Przepiękne okoliczne tereny są mocno zorientowane na turystykę rowerową. To m.in. zasługa miasta Jelenia Góra, z której pochodzi nasza srebrna medalistka Maja Włoszczowska. Rowerem można dostać się praktycznie wszędzie, dzięki sieci asfaltowych dróg rowerowych, łączących okoliczne, warte zdwiedzenia miejsca.

Karkonosze

Dla miłośników górskich przygód największą atrakcją będzie z pewnością przepiękne pasmo Karkonoszy. Śnieżka, Śnieżne Kotły, Szrenica, setki mniej lub bardziej wymagających szlaków po górach bądź dolinach, za pan brat z naturą, z dala od miejskiego zgiełku...


Design: M&M
Witamy na nowej stronie agroturystyki "Tyrolczyk" !!!